Bayanlara Özel The Edge Pheromon Sprey

BAYANLARA ÖZEL AŞK KOKUSU

Bayanlara Özel  25ml

The Edge – Feromon; Erkeklere ve Kadınlara özel olarak farklı şekillerde hazırlanan ve ABD”de satılan bu pheromone li parfümden şimdilik sınırlı sayıda olmak üzere özel olarak getirttik !!
Cinsel Cazibenin Ardındaki Bilimsel Gerçek.
Kadın ile erkek arasındaki esrarengiz çekim sebebi nedir ? Bir kadın neden bir erkeği diğerine kıyasla çekici bulur? Dahası, onun cazibesine kapılmasının sebebi nedir?
Sonunda bilim bu işin sırrının hormonal kimya ve cinsel biyolojide yattığını keşfetti.
Bilim adamları uzun zamandır pheromones adındaki hormonların hayvanlarda güçlü cinsel arzuları tetiklediğini biliyorlardı. – Suni döllenme uygulayan at yetiştiricileri mesela, sperm alımı için damızlık aygırın yakınına yabani bir kısrak getirirler. Aygırın onu görmesi veya dokunması bile gerekmez. İstenen tepkiyi vermesi için kısrağın salgıladığı pheromonları algılayabilecek kadar yakınında olması yeterlidir.
Bilim adamları bu bilgilerden yola çıkarak aynı etki ve tepkinin insanlar içinde sözkonusu olup olmadığını araştırmaya koyuldular. Pheromon”ların insan cinselliğinde önemini bulmaları uzun sürmedi.
Artık Doğruluğu Kanıtlanmıştır. İnsanlar Pheromon salgılar ve buna tepki verir. Görünen şudur ki, erkeğin salgıladığı pheromon kadının ilişkiye hazır ve istekli olmalarını sağlıyor.

Sonuç :
 
Kadınları çeken ve bedenlerinin psikolojik tepki vermesini sağlayan inanılmaz maskulin güç! 

Onu gerçekten ”çılgına” çevirmekten bahsediyoruz.
Oldukça çarpıcı bir buluş!
Bu hormonlar sadece kanıtlanmış bir fenomen olarak kalmamış, aynı zamanda laboratuvar ortamında temel ögelerine ayrıştırılmış ve şişelenmiştir.

Dürüst olmak gerekirse bu sprey kullanıcısına pekte adil olmayan bir üstünlük sağlıyor.Ama siz bunu hakediyorsunuz
Tüm sır içerdiği Temel İnsani Cinsellik Hormonları”nda gizli.
Tüm Bunlar Gerçekten Doğru Olabilirmi?

Cevabımız kocaman bir “EVET!”

Pheromonların cinsel istek uyandıran etkileri birçok bilimsel ve tıbbi mecmuaya konu olmuştur:

Chicago Üniversitesi Pheromon Araştırma Sonuçları – Nature
 
Arzu Uyandıran Hormonlar- Microscopy-UK and Micscape Magazine
 
Seks Bilimi: Nedir? – The Scientist
 
Pheromones & Mammals – Howard Hughes Medical Institute Raporu
 
İnsandaki Pheromon”lar ve Cinsel İstek Uyandıran Etkileri – International Society for Human Ethology Sunumuy
 
ve birçok daha.

Seattle Times gazetesinde yayınlanan bir yazı dizisi, ter bezlerinde üretilen insan pheromonları üzerine yapılan bir araştırmayı konu almıştır.
38 erkeğin yer aldığı bir deneyin sonucu pheromonların karşı cinste uyarıcı bir etkisi olduğu teyid edilmiştir.
17 erkeğe içine pheromon karıştırılmış traş losyonu verilmiştir. 21”ine ise normal traş losyonu verilmiştir. Bu kişilerden deney süresi boyunca her türlü cinsel aktivitelerini bir deftere not etmeleri istenmiştir.
Sonuçlar pheromon kullanan 17 erkeğin tamamının diğer 21 erkekten daha fazla cinsel ilişkiye girdiğini ortaya koymuştur.
Bu sonuçlar pheromonların ilişki kurmada ve cinsel aktivitede temel bir rolü olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur. Bu pheromonlar erkeği kadına çekici kılan temel hormonlardır.
 
Spreyi nabzınızın belirgin olduğu bölgelere tatbik etmelisiniz. Mesela boyun,dirsek ve el arasındaki bölge.
Spreyi çok sıkmak karşı cinsi daha çok etkilemez. O yüzden belirtilen bölgelere yeteri kadar uygulanmalıdır.
Günde bir kez uygulama yeterlidir

Karşı cinsten daha fazla gülümseme, ilgi ve göz teması.
Cinsel cazibenizi arttırır.
Daha fazla flört ve cinsel ilişki yaşamanızı sağlar.
Mevcut ilişkinize renk katar.
Daha ihtiraslı seks.
Etrafınızdakilere daha rahat bir görünüm sergilersiniz.
Kadınlar size daha çok yaklaşır.
Kendinize güveniniz artar.
Sizi ilgi odağı yapar.

Edge Kullanıcı Görüşü :

Aslında yıllardır aynı hayali kuruyorum; beni beğenmeyen ya da herhangi bir sebepten terk eden erkeklerin sürüm sürüm süründüğünü görmek… Bu yüzden, bir sürdün mü etrafını erkeklerin saracağı iddia edilen bir kokunun varlığını öğrenir öğrenmez düştüm peşine. Feromon diyorlar adına. Ancak nereyi aradıysam ya da hangi eczaneye gittiysem yüzüme bön bön baktılar. Anlaşılan tek duymayan ben değilmişim bu feromonu! Hatta çevremde de pek duyan yoktu. Hangi arkadaşıma anlattıysam, yalvarmaya başladı, Bul şu feromonu bir an önce diye. Aslında Feromon Amerika” da 10 yıldır Türkiyede ise altı yıldır biliniyormuş; hatta yurt dışında feromonlu ıslak mendiller, parfümler, losyonlar bile satışa sürülmüş. Türkiyede bulma ümitlerim suya düşmek üzereydi ki, cinsel problemler üzerine uzmanlaşan Hattat Hastanesi imdadıma yetişti. Meğerse bu hastanede uzun zamandır, cinsel problemi olan hastalara ek bir tedavi yöntemi olarak feromon veriliyormuş. Hemen hastanenin yolunu tuttum ve uzman Psikolog Meliha Karayaydan feromonun ne menem birşey olduğunu öğrendim. Meliha Hanım, feromonu kendisi de bilmeden kullanmış ve erkeklerin ilgisine fazlasıyla mazhar olmuş. O anlattıkça benim iştahım daha da bir kabardı, hani utanmasam elinden kapıp kaçacağım!

İksir mi bu?
Gökten zembille inen bir iksir mi bu feromon? Öğreniyorum ki feromon zaten hali hazırda vücudumuzda olan bir maddeymiş. Varlığı 70”li yıllardan beri bilinmekteymiş. Yapay olarak ise yine uzun zamandır yapılıyormuş ancak etkisi kişiden kişiye değişiyormuş. İşte benim görevim de, bu etkiyi test etmek. Dr. Meliha Karayay feromonun bir öz şeklinde bulunduğu şişeyi gösterip, buradan birkaç damlayı benim parfümümün içine damlatıyor. Ben de vakit kaybetmeden feromonlu parfümü sürüp, düşüyorum yollara…

İlk olarak otobüste yanımda dikilen adam, yer boşalınca oturmam için bana yer verdi ve tüm yol boyunca beni süzdü. Acaba adam tacizci mi yoksa sadece feromonun etkisi miydi, karar veremedim. Sonra Atlas Pasajı”ndaki tiyatroya doğru yöneldim. Oyunların afişlerini incelerken bir de baktım az ötemde ilanlara bakmakta olan iki genç yanımda bitivermiş. Allah Allah, deyip biletlerimi aldım. Ardından nefes almak için her zaman çok rahat ettiğim tünel tarafındaki Dilek Pastanesi”ne giriyorum. Üç erkeğin oturduğu masanın yanı boş sadece. Gidip oraya bir güzel kuruluyorum, hem belki kitabımı da okurum biraz. Ancak bir müddet sonra yanımdaki gençlerin kahkaları kesiliyor ve gözlerin yeniden üzerimde olduğunu hissediyorum.
Şimdilik istenilen sonucu tam olarak alamasam da durum fena değil!

En ideal yer bar!
Durumu daha iyi analiz etmek için en güzeli insanların daha bir yakınlaştığı, bar ortamına akmak… Ancak bu iş tek başına o kadar eğlenceli değil. Bu nedenle yanıma arkadaşım Yahyayı alıyorum ve Ona da yanımdaki erkek feromunundan sürüyorum. Her ne kadar Yahya pek inanmasa da bar taburesine çöküp en cool tavrıyla neler olacağını beklemeye başlıyor. Bense tam çaprazında feromonlu feromonlu oturuyorum. Bir yandan da yanımdaki adamla kesişiyoruz! Vee, beklenen oluyor, arkadaşımın her iki yanında bulunan kızlar gözleriyle tacize başlıyor. Benim yanımdaki adam ise daha cesur! Gitgide bana yaklaşıyor ve birşey ısmarlamak istediğini söylüyor. Bendeniz en sert tavrımla ””hayır, çok mersi”” desem de adam, elinde bir kadeh viskiyle içime düşecekmiş gibi, iyice yanaşıyor. Bu esnada arkadaşımla gözgöze geliyoruz ve aynı anda ayağa kalkıp dışarı fırlıyoruz. İlk yaptığımız alt kattaki lavaboya gidip, feromonu sürdüğümüz kulak arkası ve bıyık bölgelerimizi bol suyla yıkamak. Gece daha başlamadan ikimiz de, bu kadar ilginin bize fazla geldiğini kabüllenip evlerimizin yolunu tutuyoruz.

Ertesi gün Özel Hattat Hastanesi uzman psikoloğu Meliha Karayay”ı bir kez daha ziyaret edip bir de onun deneyimlerine kulak verdim.
””Beş yıl önce bir kongre sırasında Amerikalı bir doktor arkadaşım, cinsel istek problemi yaşayan kişilerde alternatif ek bir yöntem olarak feromon kullanmamı tavsiye etti. Ben de deneysel amaçlı olarak Amerika”dan feromon getirttim”” diyerek başlıyor anlatmaya. Karayay, kadın ve erkek için ayrı ayrı feromonlar olduğunu çünkü kadını harekete geçiren şeyle erkeği harekete geçiren dürtünün farklı olduğunu anlatıyor. Karayay, parfümünün içine bir miktar feromon koyduktan sonra birgün bunu unutup sürdüğünü ve çıktıktan sonra başına gelenleri ise şöyle anlatıyor: ””İlk olarak bindiğim vapurda bir adam çok dikkatli biçimde dekolte bölgeme bakmaya başladı, az daha adamla kavga edecektim. O dönem çalıştığım kliniğe gittiğimde ise bir erkek arkadaşım beni kucakladı,””niye yaptım bilmiyorum, dedi. Günün sonunda dolmuşta giderken yanımda oturan adam, uykum vardiye kucağıma yatmaya kalktı!”” Psikolog Karayay Feromon üzerindeki bilimsel çalışmaların devam ettiğini belirtiyor, testlerden biri de ikizler üzerinde yapılmış. Feromonun etkisini ölçmek için ikizler üzerinde de çalışılmış. Feromon sürülen ve sürülmeyen ikizler aynı bara gitmişler. Gizli kameralardan kayıt alınmış ve bakılmış ki sürmeyene sadece dört kişi yaklaşırken diğerine 18 kişi yaklaşmış.

Peki ama feromon bir ilaç mı?
Karayay”a göre sadece destekleyici bir yöntem ve sadece cinsel isteği azalmış, istek problemi yaşayan, eskisi kadar canlı olmayan ilişkilerde yardımcı olarak kullanılmasını tavsiye ediyor ve bir ilişkinin sürmesini sağlayan saygı, sevgi gibi parametreler bozulmaya başladıysa cinsel isteği destekleyici feromonun bir kurtarıcı olmadığını özellikle ekliyor.

6 Yanıt

  1. inanılmaz etkisi var kesinlikle tavsiye ederim mutlaka deneyin yıllarca kendimi çirken hissetmem boşunaymış şimdi iki bakışla ve the edge pheromon sayesinde istediğim sonucu elde ediyorum süper bi ürünnn 😛

  2. pheromon ve etkisi anlatılmaz erkek arkadaşım hala bilmiyor ismini ona erkeğini almayada korkuyorum açıkçası ama şimdiye kadar kullandığım en etkili parfüm

  3. kesinlikle katılıyorum gerçekten çok etkili

  4. bende almak istiyorum ama tam olarak etkisi nedir açıklarmısınız The Edge Feromon kullanan arkadaşlardan bi kaç yorum bekliyorum

  5. normal parfüm gibi sıkıyorsun bileklerine,buynunuza falan sıkmalısınız. çok fazla sıkmanıza gerek yok. ama bilmelisiniz ki gerçekten etkili

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: