Göğüs Büyütücü CC Bust Booster Jel


CC Bust Booster Jel

Kadınlar için göğüsler dişiliğin önemli bir simgesidir ancak tam istenilen şekil ve boyutta olmayabilirler.   Bu durumlarda CC Bust Booster jelin doğrudan estetik ve sağlamlaştırıcı etkisi, sizi birkaç dakikada daha dik ve dolgun göğüslere kavuşturur!

Göğüslerinizi kendi çabanızla büyütmek istediğinizde bunun çoğunlukla imkansız veya en azından çok zor olduğunun farkına varırsınız;   zira göğüs hacmi adipoz dokusu denilen, derialtı yağ dokusuna bağlıdır.   Göğüslere şekil ve hacim veren adipoz doku miktarını arttırmak için daha çok yemek yemelisiniz (daha çok kalori almak). Harcadığınızdan çok kalori aldığınızda fazladan elde edilen enerji vücut tarafından yağ olarak depolanır.

Bu yöntem, vücudun diğer bölümlerine ilişkin estetik sorunlara neden olur. Kadın olarak şüphesiz bildiğiniz gibi, yağlar sadece istediğiniz yerde artmaz, tam tersine, özellikle vücudun    istenmeyen yerlerinde birikir.

Bir iki cup ölçü artışı vaat eden göğüs büyütme maddelerine sakın kanmayınız. Şimdi bildiğiniz gibi, göğüs hacmini bir iki cup ölçüsü büyütmek, yağdokusunu artırmak demektir ve (yerel estetik müdahale hariç) tek bir bölge ile sınırlı kalması gerçekten imkansızdır.

Temel yağlar

Ancak, temel yağlardan yararlanabilirsiniz.   Temel yağ, eterik yağ ve aromatik yağ, tüm bitki ve ağaçlarda bulunan uçucu yağların farklı isimleridir. Eterik yani uçucu olması bu yağların özelliklerinden biridir. Temel yağ denir çünkü olmazsa olmaz: bu yağın eksikliği, bitkinin ölümüne neden olur. Aromatik, çünkü bitkilerin tipik kokusu bu yağdan kaynaklanır.

Yağ, bazen çiçekte bulunur, örneğin gül yapraklarında, bazen meyvede, örneğin portakal kabuğunda. Ancak, tohum, yaprak, sap, ağaç gövdesi gibi bitkinin diğer bölümlerinde de eterik yağlar bulunur. Aromaterapi,   eterik yağların yardımı ile insanın ruhsal ve fiziksel durumunu büyük ölçüde iyileştirme yöntemidir. Yağlar değişik şekilde kullanılabilir ve seçilen uygulama yöntemi tedavi edilecek rahatsızlığa göre değişir.

  Temel göğüs büyütücü jel

CC Bust Booster jelin etkisi, temel yağlara dayanır.   Jel, içerdiği yağ esaslı maddeler sayesinde cildin beslenmesi ve zenginleşmesini sağlayan ideal bir yöntemdir.   CC Bust Booster jel,   Calendula Officinalis (kandil çiçeği), Fucus Vesiculosus (bir deniz yosunu), Cananga Odorata (kokulu kananga), Citrus Amara (turunç) gibi, değişik bitkilerden elde edilen ve her biri eterik yağ olarak da kullanılan birçok temel yağlar içerir.   Jel uygulaması farklıdır: uygun bir taşıyıcı ile tatbik edilen bileşim, ciltte daha uzun süreli kalır ve daha derinlemesine etkili olur.

 Kimin için?

Göğüs hacminin yetersiz olduğunu veya göğüslerin doğal sağlamlığının azaldığını düşünen hanımlar, göğüs dekoltesi optimal bir görünüm kazandırmak için mutlaka CC Bust Booster jeli denemelidir. CC Bust Booster jeli kullandıktan hemen sonra farkı göreceksiniz: daha sağlam ve dolgun bir göğüs silueti ve göğüslerin güzel şeklini (yeniden) sağlayan daha sağlıklı ve gergin bir cilde sahip olacaksınız. Bir bakım ürününün tahammül edilebilirliği ve yararlı etkisi büyük oranda kullanılan yağlara bağlı ve dolayısıyla yağ seçimi başarılı bir cilt bakımı için son derece önemlidir.   İlk önce mineral ve bitkisel yağ arasında bir tercih yapılmalıdır.   Kozmetik ürünlerde sıkça dolgu maddesi olarak, bitkisel yağlardan çok daha ucuz olan mineral yağlar kullanılır. Ancak bu yağlar aynı rahatlık hissi vermez ve doğal bitkisel yağlarla aynı değerli içeriklere sahip değil. Mineral yağın en önemli sorunu ise, esasında bir petrol ürünü olmasından kaynaklar.   Bundan dolayı ciltte, naylona benzeyen geçirmez bir film tabakası oluşturur. Nefes alamayan cilt tembelleşir ve kendi lipit bariyerini besleyemez durumuna gelir.

CC Bust Booster jeli, cilt hücrelerini gençleştiren, nemlendiren ve hücre metabolizmasını canlandıran değerli bileşimleri içerir.   CC Bust Booster jeli sadece göğüslere dolgunluk kazandırmakla kalmaz, ayrıca cilde sağlamlık ve esneklik verir.

Büyütücü ve sağlamlaştırıcı

Calendula’nın doku tamirindeki etkisi kanıtlanmıştır.   Hücrelerin metabolismasını canlandırır ve cilt dokusundaki kolajen üretimini artırır.   Kolajen, göğüsleri esnek ve gergin tutan, sağlamlığı artıran ciltte bulanan bir albümindir.

Jel, ciltteki kan akımını hızlandırarak hücrelerin daha çok oksijen almasını sağlar.   Göğüs dokusundaki kan akımının hızlanması ile göğüsler gelişir ve büyür.

Bakım sağlayıcı ve yumuşatıcı

Fucus Vesiculosus’un şifalı etkisi,   asırlardan beri bilinir ve örneğin kilo sorunu ve selülit tedavisinde bu özelliğinden yararlanılmaktadır.   CC Bust Booster jelinde bulunan bu madde, göğüs cildini doğrudan sağlamlaştırır.   Cilt bakımı konusundaki mükemmel özellikleri ile tanınan Citrus Aurantium Amara, canlandırır ve tahrişi giderir. Çoğu cilt bakım kremlerinde bulunur. Marigold (kadife çiçeği) ekstraktı, tıpkı Citrus Amara ekstraktı gibi koruyucu bir etkiye sahip olup, ayrıca cildi temizler, nemlendirir ve yumuşatır.  

CC Bust Booster jelin ana maddesi doğal ektractların yağıdır.   Kokusu çok hoş ve eşsiz ekstrakt karışımından dolayı rahatça ayırt edilebilir.   CC Bust Booster jeli, tanınmış parfümlerde de kullanılan kokuları ile çok dişi bir ürün olmuştur.

CC Bust Booster jeli ne zaman kullanırsınız?

 
CC Bust Booster jeli esasında, bakım amaçlı da kullanılabilen, yeni kozmetik bir üründür.   Özenli dekolte bakımı, tıpkı saç ve tırnak bakımı gibi, size kendinizi daha dişi hissettirir.    Daha dolgun göğüs sayesinde öz güveniniz artar.   Sağlamlaştırıcı etkisini hemen gösteren CC Bust Booster jeli, iyi görünmenin sizin için önemli olduğu anlarda kullanabilirsiniz.    Şimdiye kadar CC Bust Booster jeli kullanmış olan hanımlardan birçoğu, jelin kullanımını, akşam gezmeleri, parti veya önemli randevu hazırlıklarının vazgeçilmez bir parçası olarak benimsemişlerdir bile. Cilde en iyi şekilde nüfus etmesi için CC Bust Booster jeli duştan sonra kullanınız.

 CC Bust Booster jeli nasıl uygularım ve etkisi ne zaman belli olur?
CC Bust Booster jeli örneğin duştan sonra, cilt gözenekleri açık ve vücuttaki kan akımı hızlı iken kullanınız.  

 Ayrıca, jel yıkanırken tamamen temizlendiğinden, uzun süreli ciltte etkili olması için en uygun zaman duş sonrasıdır.   İki parmak ucu jel göğüslerin dış kenarına tatbik ediniz ve dışarıdan içeriye doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak cilde yediriniz.   Özellikle uygun egzersiz, soğuk-sıcak su seansları ve/veya masaj ile birlikte uygulandığında, göğüslerinizin artık daha sağlam olduğunu hemen fark edeceksiniz.   Etkisi birkaç saat sürer.

 Optimal bakım

Ürünümüz kozmetik bakım ürünlerine dahil olduğundan, CC Bust Booster, cilt bakım sektöründe ayrı   bir sınıf oluşturur. Zira, Bust Booster jelin fonksiyonu, örneğin piyasadaki diğer yumuşatıcı ve nemlendirici kremlerden çok farklıdır.

 Zayıflatma, anti selülit, göğüs estetiği gibi sektör kesitleri gittikçe spesifik markalardan Loréal, Garnier, Diadermine ve Dove gibi popüler markalara kaydığına şahit oluyoruz.   CC Cosmetics   henüz bu son gruba dahil sayılmaz.   Ona rağmen, göğüs büyütücü bir ürünü uygun   fiyata müşterilere sunmayı başardık.   En spesifik markalar bile örneğin Breast Gro, ürünlerini daha cazip fiyatlarda pazarlayabilmek amacıyla, fito östrojen ve kan akımı canlandırıcı madde temeline dayanır.

Jelin hücre yapısını yeterince etkileyebilmesi için sadece epiderm kısmına değil, derinlemesine cilde nüfus etmesi şarttır. Büyütme özelliğinin tam ortaya çıkması için alt cilt dokularına kadar ulaşması gerekir. Aktif maddeleri cildin alt kısımlarına ulaştıran taşıyıcı madde, çok hassas bir cildi tahriş edebilir.   Ürünlerimizin problem yaratmasını hiç istemeyiz ancak müşterilerimizin ”birkaç dakika içinde göğüs büyütme” beklentisinin de farkındayız.   Onun için en etkili maddeler kullanıyoruz.   

CC Bust Booster’da bulunan maddeler, kozmetik ve bakım sektöründe sıkça kullanılan maddelerden farklı değildir.   Bust Booster içeriklerinin birçoğu, seçkin markaların masaj ve güneş yağlarında da bulunur.

Cobeco Cosmetics, elden geldiği kadar satış sonrası takibin perakende satıcı ile başlatılmasına çalışır.   CC Bust Booster jeli tanıtırken, ilk kullanım öncesi test yapılması konusunda müşteriyi uyarmaları gerektiğini vurgularız*. Nitekim vücuda yabancı bir maddenin girmesi söz konusudur.   Ambalajda da kullanım öncesi bir parmak ucu jel ile koltuk altı testi yapması konusunda tüketiciyi uyarırız.

 * Uyarı yaparken, tüketicinin örn. saman nezlesi gibi bir rahatsızlığı varsa, bünyesinde alerjik reaksiyona neden olan ve uzak durması gereken maddeleri bildiğini varsayarız.   Bazı doğal ekstraktlar, örneğin Marigold ekstraktı, alerjik reaksiyona neden olabilir.

Müşteri için en önemli noktalar

 • CC Bust Booster jeli, doğal göğüs gelişmesini dışarıdan destekler 
 • · CC Bust Booster jelin hem estetik hem bakım etkisi vardır
 • CC Bust Booster jeli, cildin tam ve rahat nefes almasına engel değildir
 • CC Bust Booster jelinde bol miktarda ve eşsiz bileşimlerde besleyici ve destekleyici maddeler bulunur
 • CC Bust Booster jeli, göğüslerinizi hemen sağlamlaştırır ve birkaç dakika içinde büyütürBust Booster Kullanımı: Bust Booster birkaç dakika içerisinde  göğüslerinizin daha dolgun görünmesini sağlar.Bust Booster göğüslerinizi sıkılaştırarak daha dik görülmesini sıkılaştırarak  daha dik görünmesini sağlar.Küçük bir miktar Bust Booster ‘ı          parmaklarınıza sürünüz ve göğüslerinizin altkısmından başlayarakdairesel haraketlerle yukarıya doğru,göğüsünüze masajyaparak uygulayınız. Jel tamamen emilene kadar masaja devamediniz.Günde 3defadan fazla uygulama yapmayınız.Kullanmadan önce küçük bir miktar kolunuzasürünüz kaşıntı yada kızarıklık olursa kullanmayınız.

        
UYARILAR

Sadece harici kullanımlar içindir.Gözle temas halinde bol su ile yıkayınız.Çocukların göremiyeceği, kuru ve serin yerlerde ve ambalajda saklayınız.Gebelik ve emzirme döneminde kullanılmak istenirse bir uzmanın tavisyesiyelerine başvurunuz.

göğüs büyütücü krem

25 Yanıt

 1. göğüs büyütücü krem olan bust booster kullandım. İnanılmaz değişiklik oldu tşekderim

 2. bust booster adlı ürünü internette dolaşarak yorumlara baktım sitenizden link verdiğiniz siteden aldım kullandım bir beden göğüslerim eskisinden daha dik ve daha iri oldu.

 3. bust booster adlı ürünüzü kullandım göğüs büyütücü kremler içinde en iyisi diyebilirim.

 4. Hamilelikte kaynaklanan göğüslerimde sarkmalar oldu, internetten de çok fazla ürün sipariş etmedim ama bust booster adlı ürünüz güven verici geldi sipariş verdim sorunsuz geldi, kullandım gerçekten işe yaradı tşkederim

 5. yaz öncesi biraz daha bakımlı olabilmek için bust booster kullanmaya karar verdim sonucu sabırsızlıkla bekliyorum:)))

 6. yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim müdahale yaptırmadan bust booster ı denemek istiyorum gecegiyimden daha önce bazı ürünler aldım sorunsuz bi firma biliyorum bust boosterı mutlaka deneyeceğim

 7. ben takıntı derecesinde göğüs büyütücü kullandım sonuç aldığım tek ürün bust booster oldu asla bırakmadan kullanıcam

 8. harika bir ürün kimseye ismini söylemiyorum herkes doğal sanıyor :PP ama bust booster göğüs büyütücü sayesinde süperimmmm:)))

 9. Bust booster adlı ürünün kullanmak istiyorum göğüs lerim kaç beden büyür, piyasada göğüs büyütücü krem olarak bir çok ürün var çok farklı iddalar var bust booster için öğrenmek istediğim göğüs büyütücü kremle göğüslerimin sıkılaşış vede kaç beden büyeyebileceği aydınlatırsanız sevinirim

 10. bust booster göğüs büyütücü ürünle ilgili hep olumlu şeyler duyudum şimdi bende deniyorum sonucu çok merakla bekliyorum

 11. ben de çok merak ediyorum kullanan arkadaşlara teşekkürler yorumlarını paylaştıkları için hemen deneceğim

 12. Bir süredir bust booster ıkullanıyorum.İnanılmaz sonuçlar alıyorum.herkese tavsiye ederim

 13. sadece büyütüyor mu toparlayıcı etkiside varmı acaba?

 14. göğüs büyütücü ürünler arasında iyiki kullandım dediğim ürün bust booster dı. hem bakım yapıyorsun hemde sonuç alıyorsun. çok güzel bir ürün

 15. ben hafta sonu havuza giderken arkadaşınkinden bi parça sürerek kullandım silikonlu kızların arasında fark yarattım diyebilirim.

 16. göğüslerimin daha dik ve dolgun olması benim tabiiki çok daha hoşuma giderdi.bu yüzden Bust Booster kullanmayı düşünüyorum.acaba gerçekten göğüslerim daha dik ve dolgun olacakmı?bu ürün söylendiği kadar var mı?merak ediyorum…

 17. Bust Booster göğüs büyütücü krem … mükkemmel arkadaşımdan almıştım sölediği kadar varmış.sizlerinde bilmesini istedim.bence kullanın hoşunuza gidecek.

 18. Göğüs büyütücü kreminizi 3 aydır kullanıyorum. Çok memnunum. Süreklilik sağlayan müşterilerinize ekstra bir indirim uyguluyormusunuz?

 19. Daha gencim hemde güzel ama bu yaşta göğüslerimde sarkma var benim hep canımı sıkıyor. Üstelik birde çocuk sahibi olduğum zamanı düşünemiyorum. Arkadaşımın tavsiye ettiği bir ürünü kullanıyorum şuan göğüs büyütücü, göğüs dikleştirici, dolgunlaştırıcı özelliğide varmış adı bust booster diye ve çok memnunum artık eski göğüslerime elveda dedim 1 ay oldu kullanalı büyüdü her gün aynanın karşısındayım çok teşekkürler.kullanabilirsiniz rahatlıkla çok iyi bir ürün….

 20. arkadaşlar sanırım bu yeni bir çıkan ürün yada daha önceden de vardı bilmiyorum ben yeni görüyorum google dan araştırma yaprsanız çıkar bust booster yazığınız gibi çıkıyor zaten bunu bilenler kullananlar varmı acaba varsa faydasını görenler??

 21. Ben silikonlari olmasina rağmen bu ürün banada etki yaparmı yaparsa ne hissederim diye sadece merak ve kiz arkadaslarımın tavsiyesi uzerine kullanmiş biriyim.
  ürünü sürdükten sonra bir sıcaklık hissettim cok aşırı değil ama farklı bir sıcaklıktı bu.

  Bir kaç saat sonrada Regle donemimdeymişim gibi göğüslerimde şişlik hissettim. Devamlı kullanımda yeni iç çamasırı alma gereği duydum ve bu yüzden ürünü mecburen bıraktım. Aslında fena da durmuyordu devam etsemiydim?

 22. muhteşem bi ürün kesinlikle tavsiye ediyorum kullanmadan önce acabalarım vardı ama şimdi kesinlikle güvenerek herkese tavsiye ediyorum

 23. çok şükür göğüslerimde hiçbir problem yok sırf meraktan alıp denicem herkes neden bu kadar memnun görmek için

 24. bust booster ı kesinlikle tavsiye ediyorum ölçülerinin küçük olması ne demek bilen bilir ama kesinlikle bu ürün farklı denedim öneriyorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: